Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

I to je Hrvatska

1
  • #1
    3 1

    postova:3
    nevena anđelić @ 9.10.2013. 0:38

    Imamo predivnu zemlju. Da se s njom upravljalo kako treba bili bi do sada bogatiji od ŠvicarskeCool

  • #2
    0 0

    postova:92
    ichglotztv @ 8.1.2019. 0:47
    Ponovit ću se: što god je od Knjaza odlično je. Dajte čovjeku vlastiti tv-kanal!
  • #3
    0 0

    postova:27
    diana1108 @ 6.4.2020. 13:52
    Knjaz zna svoj posao!
  • #4
    1 0

    postova:2531
    bearfoot @ 7.4.2020. 18:20
    ""Imamo predivnu zemlju. Da se s njom upravljalo kako treba bili bi do sad švicarska.... """ Pa mi upravljamo svojom zemljom?!?!?! U nama je problem
  • #5
    0 3

    postova:5
    lei @ 21.6.2022. 13:32
    "Imamo predivnu zemlju. Da se s njom upravljalo kako treba bili bi do sad švicarska...." "Pa mi upravljamo svojom zemljom?!?!?! U nama je problem" -Hahahahaha! Napisao si komentar osobi poslije 7 god.od objave njenog komentara? Hahhaaha, pa ja fkt nemrem vjerovat! Je, je, evo sad ce ti odg.na comment, samo sto nije - to sto kasni vec 2 god.s njenim odg. to je slucajnost, bude ona svaki cas, samo da pristavi grah sto joj se kiseli od juce u lonac i zaprsku napravi pa tebi bude odgovorila! 🤣🤣🤣 Ahahahaah, koji hit! Ljudi bi da se prepiru po komentarima, pa bilo gdje bilo. Nebitno sto ovo nije FB vec je komentar/stranica portala TV PROGRAMA, ljudi ce opet naci nacina! Moradoh, znaci, maksuz da se registrujem zbog ovoga - moradoh odg.na ovo, a ne daju ako nisi reg.clan ovog portala. Da ne vidjeh ovaj comment, ne bih nikad za nikad se reg.na ovom portalu, no presmijesno je bilo da se preskoci - cuj on odg.na comment napisan 2013 god?! Hahahaah, trebo si namjerno sacekat slj.god, da joj odg.10 god.poslije...I to na isti datum kad je ona napisala comment da nastimas da joj odg.Hahahaha. No, nmvz, ionako ti nije vidjela comment, sto znaci da bi uzalud pisam tada - iako si uzalud pisao i ovo kad si napisao prije 2 god.vidis da ti osoba nije odg.nista-nije ni vidjela!
  • #6
    0 3

    postova:5
    lei @ 21.6.2022. 13:35
    De, majke ti, odg.ovom liku sto ti je odg.na tvoj comment 7 GOD.NAKON STO SI GA NAPISALA! Hahahahaha, eno ceka vec 2 pune god.da mu odg. Smiluj mu se, Frau Nevena! 🤣🤣🤣
  • #7
    0 2

    postova:5
    lei @ 21.6.2022. 13:55
    "Ponovit ću se: što god je od Knjaza odlično je. Dajte čovjeku vlastiti tv-kanal!" Jest, slazem se! I ja volim Knjaza. Najvise Knjaza Milosa. I to od sumskog voca. A moze i od limuha proci, i on je fino gaziran - taman za podrignut onako socno posle rucka! Da mi nije Knjaza, ja fkt nezz kak bu mi zeludac varil hranu posle vecere a da me gorusica od zelucane kiseline ne smlavi i ne natjera me da (o5,po tko zna koji put) dozivljavam Operu Rigoletto+ne da mi zaspat cijelu noc?🤔🧐👩🏼‍🍳🍱🥴🔥🤧🧻🤢🤮🚽🥵🥛💊 Pravda za Knjaza! I sodu bikarbonu! Gore Knjaz, dole gorusica!
  • #8
    0 3

    postova:5
    lei @ 21.6.2022. 14:05
    "Knjaz zna svoj posao!" Amin! Zna! I Knjaz! A i Milos! 🤣🤣 Zivio Knjaz. Milos! I od sumskog voca 🫐🍓🍇i od limuna🍋! Kao i svaki od mnogobrojnih vrsta Knjaz Remix-a🍊🍋🍑🍐! Ubice gorusice! Gore Knjaz (i soda bikarbona), dolje gorusica! Haj, ziv'li! P.S.-Ne jedite tol'ko ljuto! Uzmite malo patlidzana🍆. Bananica🍌. Krastavaca🥒. 😉🤣 🥂🍾👩🏼‍🍳🌶🍱🔥🥵🧻🤧🤢🤮🚽🥴🥛💊
  • #9
    2 0

    postova:96
    noclass @ 21.6.2022. 19:30

    @lei: "Imamo predivnu zemlju. Da se s njom upravljalo kako treba bili bi do sad švicarska...." "Pa mi upravljamo svojom zemljom?!?!?! U nama je problem" -Hahahahaha! Napisao si komentar osobi poslije 7 god.od objave njenog komentara? Hahhaaha, pa ja fkt nemrem vjerovat! Je, je, evo sad ce ti odg.na comment, samo sto nije - to sto kasni vec 2 god.s njenim odg. to je slucajnost, bude ona svaki cas, samo da pristavi grah sto joj se kiseli od juce u lonac i zaprsku napravi pa tebi bude odgovorila!

    Kažeš ti mrtvo ladno na komentar od prije dvije godine. VRH! Smije se

  • #10
    0 2

    postova:5
    lei @ 21.6.2022. 23:24
    Agnagnagn
  • #11
    0 1

    postova:96
    noclass @ 24.6.2022. 11:45

    Volimte Poljubac

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala