Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ne gledaj gore

1
  • #1
    0 0

    postova:216
    bureq @ 5.1.2022. 17:56

    Svakako pogledati. Di Caprio opet ubio s ulogom.

  • #2
    1 0

    postova:2531
    bearfoot @ 6.1.2022. 9:34
    Vjerna Preslika današnjeg društva, ne samo američkog...Šteta što su završni prizor zastali, ali film je odličan...
  • #3
    2 2

    postova:1093
    yuma @ 6.1.2022. 23:41

    Dosadan film. Reproducira vjerno sve današnje medije, uz određenu dozu karikature, tako da je meni koja zbog gađenja ne pratim medije film nije gledljiv iz istog razloga. Ne vidim smisao gledati takvo što, plus užasno je dosadan, predug, razvučen... skoro sve te gumce obožavam i tu staje moja simpatija prema ovome filmu. Da pojasnim,  nisam vidjela ništa novo, zanimljivo, pametno, nadahnjujuće, pozitivno,  vidjela sam par smiješnih scena, ne vidim smisao takvog filma. Možda da usporedim i približim... To je kao da netko snimi film o političkoj stranci koja laže, krade, ima nesposobne rukovoditelje i postavlja debile na čelna mjesta i sprda se (ali ne na osobito smiješan način)... Zašto bi gledala takav film kad živimo s takvom strankom na čelu države?... Imalo bi smisla da taj film nasmije gledatelja ili otkrije neke nove stvari u cijeloj priči... Uh... šteta, izgubila sam super vrijeme na baš loš loš film... 

  • #4
    1 2

    postova:1475
    buffalobill @ 7.1.2022. 9:20

    manje vise se slazem sa svime, gledao prije par dana i zaboravio, nebitan film

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala