Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Alien - osmi putnik

1
  • #1
    1 0

    postova:9
    soky @ 15.2.2010. 18:51
    Meni je ovo predobar filmSmile
  • #2
    1 0

    postova:1130
    mario @ 15.2.2010. 19:48
    Klasik, nema šta. Moga ga uvijek pogledati (a i bude svako malo na tv-u čini mi se Laughing)
  • #3
    1 0

    postova:25
    banjaluka @ 19.2.2010. 10:55
    Serijal "Alien", do trećeg nastavka (a možda možemo da uključimo i četvrti) je najbolje sto je naučno - fantastični žanr ostvario. Vrlo je malo NF filmova koji su zaista dobri.
    Alien je izvanredan :)
  • #4
    2 0

    postova:256
    seljankica @ 20.2.2010. 14:21
    Klasik, nema šta. Moga ga uvijek pogledati (a i bude svako malo na tv-u čini mi se Laughing)
    mar
    ja se ne bunim ako su reprize dobrih filmova,inace ne volim bas NF ali i ja ovaj uredno pogledam u svakoj repriziInnocent
  • #5
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 4.10.2010. 20:22

    Što još reći za ovaj film 8 putnik - 10000008-mi put na tv-u.

    Je klasik ali previše ga je i na običnim tv postajama, ali na HBO-u mu baš i nije mjesto ali eto........... 

  • #6
    2 1

    postova:2532
    bearfoot @ 11.5.2012. 20:37

    apsolutni lider žanra, thriller horror sf, savršena atmosfera filma od početka do kraja, jasni likovi, suvisla priča, film koji je kopiran u bezbroj varijanti, od ideje do ljepotice i zvijeri na kraju, mislim u okviru žanra...

    iz današnje perspektive može se zamjeriti loša lutka bebe aliena, loša maska androida, zamagljeni skafanderi...malo je smiješno i "kompjutersko" sučelje, čak i meni koji sam imao u rukama Spectrum i Comodore, i sigurno da će to kvariti dojam mlađem naraštaju...s druge strane, sve ostalo je svjetlosne godine daleko u budućnosti, nedostižno za današnje i mnoge buduće filmove...savršeno.....u išćekivanju Prometheus-a...

  • #7
    2 1

    postova:1
    blackpanthera @ 31.7.2015. 11:06
    Kultni klasik. I nakon 36 godina izgleda fantastično. Apsolutno najbolji SF horor ikad napravljen. Predstavnik tog žanra. Sve je odlično. Likovi su odlično jasni, gluma je odlična, priča tu i tamo, efekti su prelijepi. Možda nakon ovoliko godina, zastarjelo izgledaju bebe Aliena. Ali apsolutno najbolja stvar u filmu je atmosfera. Ta nekakva atmosfera koja stvara jezu i napetost, ne mogu opisati. Stvarno izvanredno. Alien je veoma solidno dizajniran. Nije sad nešto da me je svake tri minute preplašio ali stvara napetost i jezu do ludila. Svakako pogledati kada god imate vremena. Ovaj kultni klasik niko ne smije propustiti. 8,0/10
  • #8
    0 0

    postova:14
    loool9000 @ 2.6.2017. 17:21

    Bez sumnje, jedan od najvećih klasika na području znanstvene fantastike. Za ono vrijeme jedan od najboljih filmova uopće. Mlade generacije svakako se trebaju upoznati s ovim filmom.

  • #9
    0 1

    postova:6
    arsenarsen @ 22.2.2020. 20:30

    Alien je vrh vrhova. Po mnogočemu ostao nenadmašan. Gledao ga puno puta. I još ću.

  • #10
    0 0

    postova:518
    svrljozvrljo @ 23.2.2020. 18:49

    ALIEN I PREDATOR prtv.PINGVINI S MADAGASKARA U SJEVERNOJ KOREJI 2...e to je film

  • #11
    0 0

    postova:371
    cala @ 17.3.2020. 13:59

    evo pošto sam zadnjih dana cijeli u alienu,pogledao sve nastavke,odigrao alien isolation na hard,samo da i ja pohvalim ovaj film kao jedan od najboljih sf horora svih vremena,za vrijeme kad je snimljen čak i danas izgleda odlično...moram reći da jedva čekam novi nastavak jer se ima tu još puno toga za ispričat

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala