Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zakon braće

1
  • #1
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 15.5.2010. 23:09

    Opet ću galamit da smo grupa ugroženih retarduša jer ne znamo prevesti naslov filma kakav zaista je, nego sad se ljudi "ponadali" da je ovo filmska verzija one serijice na tv-u.

    E pa, nije.

    Ako ste malo pratili Oscare ove godine, mogli ste primjetiti onaj filmić zvan Hurt Locker koji je dobio par golih kipića? (ne znam mu hrvatski prijevod, ali sam sigurna da ga ne bih nikada povezala s filmom!) Poanta tog filma (prikazana je u prvih 5 sekundi filma; čovjek se dvoumi da li da nastaviti gledati film ili ne) mi je tako jednostavna, da sam se pitala pravdaju li se s time Amerikanci djelomično za svo nasilje nad civilima na Bliskom istoku. Off the topic! Ok, znači "Zakon braće" (Cry) gleda rat malo drugačijim očima. Poanta je puno bolja (ne, ne bih je podjelila sa širom publikom, pa nisam ja redateljica Hurt Locker-a!) i film, umjesto da gleda ljude čisto psihoanalitički, dopušta da razumiješ emotivna putovanja glavnih likova.

    I iznenađujuće dobar Jake Gyllenhaal!

  • #2
    0 1

    postova:405
    karakteran @ 16.5.2010. 10:01
    nisam gledao film, morat ću ga potražit, sviđa mi se taj žanr.
  • #3
    0 0

    postova:1093
    yuma @ 12.12.2015. 0:46

    Meni je bolji od izvornika  (a nije da ne volim europske filmove, naprotiv! ) 8/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala