Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Uhvati Gringa

1
  • #1
    0 2

    postova:8
    homodiurnus @ 18.5.2012. 11:06
    Poprilično gledljivo i pomalo osvježavajuće u poplavi smeća koje nam Ameri serviraju u zadnje vrijeme, ali ne za ovako visoku ocjenu.
  • #2
    2 7

    postova:405
    karakteran @ 19.5.2012. 10:57
    film je smeće gledao sam ga neki dan nikako dočekat kraj. onaj gibson ne bi dobar film napravio ni da mu život ovisi o tome. tko svaku kunu okrene dvaput prije nego je potroši neka zaboravi na ovaj uradak. dosadno, naivno, predvidljivo, nerealno. recept puno krvi, puno mrtvih, dijete kao žrtva da se zarobe emocije gledatelja nije uspio.
  • #3
    0 1

    postova:41
    borgia @ 18.6.2012. 9:10

    Prilično dobar film.

     Moram priznati kako mi je vrijeme uz Gringa prošlo veoma brzo,ali niti sam film nije predugačak 95 min, taman za jedan akcić. Zanimljivo mi je bilo vidjeti koncept zatvora sličan onom iz "Prison breaka" ali sa još više slobode.

     Gibson je antijunak, čovjek malo iščašenog morala ali savršeno podešenog za opstanak u zastrašujućem "Pueblitu". Produkcija nije spektakularna ali zaslužuje prolaznu ocjenu, akcijske scene iako ih nema mnogo prilično su dobre, soldno za film sa budžetom od 20 mil.USD. Gluma je dobra ali ništa spektakularno, možda i najlošija karika cijelog filma je sam Gibson. Nije da Gibson loše glumi, dapače, ali jednostavno je prestar za ovakav tip uloge, ne izgleda uvjerljivo u akcijskim scenama i bilo bi ga ljepše vidjeti u nečem primjerenijem svojoj dobi. Također sviđalo mi se što  je otprilike trećina  dijaloga bila na španjolskom.

    Sve u svemu preporučam ovaj filmić, ocjena 6,5/10

  • #4
    0 1

    postova:167
    apex @ 18.6.2012. 15:48
    meni također iznenađujuče dobar filma..laganini za opuštanje uz dobru al nerealnu akciju..sve u svemu 7/10
  • #5
    0 0

    postova:2
    armin nuhanovic @ 2.11.2012. 18:21

    Sigurno nije los film za pogledati,,iako me je iznenadilo vidjeti Mel Gibson-a u ovakoj vrsti uloge,,,sve u svemu od mene 8,5

  • #6
    0 1

    postova:560
    crnisokol @ 2.3.2013. 11:25

    Čist ok akcić za jedanput pogledati, no ne treba očekivati više od toga. Glazba i Mel su glavne prednosti filma, scenarij je također dobar za ovakav tip filma. Režija dinamična i drži film prilično napet kroz tih sat i pol trajanja, no neke slow-motion scene su skroz nepotrebne.

  • #7
    0 0

    postova:2
    strmy @ 6.12.2014. 22:48
    Bez puno pretjerivanja. Film je i te kako gledljiv. Osobno volim živjeli su dugo i sretno završetke. Kriminalac u svom okruženju radi ono što najbolje zna. Nagrada, nova obitelj.
  • #8
    0 0

    postova:1094
    yuma @ 6.12.2014. 22:57

    Dosta rupa u priči i SF detalja,  no inače ok tv zabava... 7/10 

  • #9
    0 0

    postova:10
    dinche @ 13.11.2016. 20:37
    Meni fora i zabavan film...
  • #10
    0 0

    postova:20
    butch @ 14.11.2016. 0:10

    bez prevelikih ocekivanja film me ugodno iznenadio. jako dobra zabava! nikako nije smece,ali nije sad bas ni neki klasik. idealan termin za takav tip filma. 7/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala